Maciņam draudzīgākās kosmētikas firmas

Šajā rakstā jums pastāstīšu par kvalitatīvākajiem un visvieglāk pieejamajiem kosmētikas produktiem, kas nemaksā dārgu naudu. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kuriem nepatīk tērēt lielus līdzekļus skaistumkopšanā, man liekas, ir pilnīgi nevajadzīgi iztērēt trīsdesmit eiro par Dior lūpu krāsu vai piecdesmit eiro par Chanel pūderi, ja tiem var atrast desmitreiz lētākas alternatīvas citos veikalos.

Visdraudzīgākā budžetam, manuprāt, ir Drogas veikalos atrodamā firmas Catrice produkcija. Kosmētika ir gan lēta, gan visai kvalitatīva, ir pieejams arī plašs produktu klāsts. Vislabākie produkti no šīs firmas, manuprāt ir acu ēnas, pūderis, lūpu krāsas, lūpu spīdumi, nagu lakas un skropstu tušas. Arī tonālie krēmi kvalitātes ziņā neatpaliek no citām kosmētikas firmām, bet vienīgais mīnus ir tāds, ka nav pieejama plaša toņu izvēle. Parasti tiek piedāvāti tikai 3-5 toņi, no kuriem man personīgi neviens neder, tomēr ieteiktu izmēģināt arī tos.

Vēl lētāka nekā Catrice ir firma Essence, arī šī firma piedāvā bagātīgu preču sortimentu, tomēr kvalitātes ziņā tā mazliet atpaliek no Catrice. Piemēram, acu ēnu toņi ir skaisti, taču nav pārāk noturīgi. No šīs firmas esmu iecienījusi acu zīmuļus, lūpu kontūrzīmuļus, lūpu spīdumus un pūderus, tomēr atturos no tonālo krēmu un nagu laku iegādes, jo šie produkti, manuprāt, nav īpaši noturīgi un kvalitatīvi.

Tā kā es neesmu apmierināta ne ar Catrice, ne Essence piedāvātajām tonālo krēmu iespējām, varu pačukstēt par kādu citu produktu, kas ir tajā pašā cenu kategorijā, bet kalpo daudz labāk. Tas ir Latviešu firmas Dzintars ražotais tonālais krēms, es to izmantoju ikdienā jau ilgu laiku un esmu ļoti apmierināta.dzintars

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s